Unikly oficiální snímky očekávaného MacBooku Pro s Touch ID

V pondělí 24. října 2016 společnost Apple uvolnila aktualizační balíček macOS Sierra 10.12.1, který vedle opravy chyb přinesl i něco mnohem zajímavějšího. Server MacRumors v aktualizaci systému našel oficiální snímky ještě nepředstaveného MacBooku Pro s OLED dotykovým panelem a senzorem otisků prstů Touch ID.

Snímky, které prezentují Apple Pay, zachycují MacBook Pro ještě před jeho oficiálním představením. OLED dotykový panel se nachází v horní části klávesnice, kde by normálně byly umístěné funkční klávesy. A přímo v dotykovém panelu je zabudovaný senzor Touch ID.

macbook_pro_magic_mr

Zdroj: MacRumors

OLED dotykový panel, který je nazýván jako Magic Toolbar, je kontextuální, tedy mění se podle toho, jakou máte zrovna spuštěnou aplikaci. Snímky zobrazují službu Apple Pay, která po zákazníkovi žádá potvrzení nákupu prstem na panelu.

Vzhled 13palcového MacBooku Pro se podobá současné generaci. Ze snímků je zřejmé, že po stranách klávesnice se nachází reproduktory. Nicméně z obrázků není možné určit tloušťku zařízení, ale pravděpodobně bude tenčí a lehčí než stávající modely. Zřejmá je i klávesnice s motýlím mechanismem, což znamená, že klávesnice má nízký zdvih.

macbook_pro_touch_id-mr_

Zdroj: MacRumors

Společnost Apple představí MacBook Pro už tento čtvrtek 27. října 2016 na konferenci hello again, která začne v 19:00 hodin našeho času.

Zdroj: MacRumors

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru