Dnes vyšlo 15 článků

Unikly ceny nového iPhonu 7! A možná se objeví i model Pro s 256GB úložištěm

Údajný ceník pro nadcházející sérii Apple iPhone 7 naznačuje, že se objeví vedle klasických modelů také high-end model. Příznivci kalifornské značky by tak mohli sáhnout dokonce po propracovaném modelu Pro s úložištěm o velikosti 256 GB.

Už v minulosti se objevily zvěsti, že společnost Apple plánuje v letošním roce vydání modelu iPhone 7 Pro, který by měl nabídnout úložiště o velikosti 256 GB, větší paměť RAM a lepší fotoaparát.

Ceník připravovaných iPhonů 7 byl zveřejněn na čínském mikroblogu na síti Weibo. A podle ceníku by se měl objevit v prodeji také iPhone 7 Pro, který by měla jablíčková společnost představit letos na podzim. A nebude zrovna nejlevnější.

iPhone-7-price-list-780x206

Čínský ceník iPhonu 7, Zdroj: Cult of Mac

Základní model iPhone 7 bude stát při dnešním kurzu přibližně 19 600 Kč, základní model iPhone 7 Plus 22 600 Kč a iPhone 7 Pro 26 300 Kč. A pokud byste chtěli nejvyšší verzi modelu iPhone 7 Pro, potom zaplatíte 32 900 Kč.

Zdroj: Cult of Mac

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru