Unikly ceny a datum vydání operačního systému Windows 10

Na internetu se již objevil Windows 10 s cenami. Tento přešlap má na svědomí web Newegg.com, který začal nabízet oficiální rezervaci aktualizací nového operačního systému od Microsoftu.

windows 10

Windows 10 na portále Newegg

Portál Newegg nejspíše omylem zveřejnil ceny nového OS Windows 10 ve svém produktovém portfoliu. K dispozici budou dvě varianty. Levnější variantou je Windows 10 Home Edition za 109,99 dolarů a druhou verzí je Windows 10 Professional za 149,99 dolarů. A Windows 10 by podle informací e-shopu měl být k dispozici již od 31. srpna. Nicméně stránka upozorňuje, že se tyto informace mohou ještě změnit.

Aktualizace na nový Windows 10 zdarma na 1 rok

Microsoft nabídne uživatelům operačního systému Windows 7 a Windows 8 bezplatnou aktualizaci na nový Windows 10 po dobu jednoho roku. Je teprve červen a společnost Microsoft již vybízí, aby se uživatelé zapojili do programu aktualizací.

bezplatny_upgrade

Možná se i vám zanedlouho objeví ve spodní liště ikona Windows a po kliknutí na ni si budete moci zdarma rezervovat upgrade

Někteří uživatelé již obdrželi zprávu s názvem „Get Windows 10“. Aktualizace s názvem KB3035583 umožňuje bezplatnou aktualizaci starého Windows na nový Windows 10. Jakmile bude zpřístupněna aktualizace, dostanete zprávu o tom, že se systém automaticky aktualizuje. Jestliže se nezačne aktualizace stahovat automaticky, je možná manuální aktualizace, ale budete potřebovat volný prostor 3GB.

Zdroj: Venture Beat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru