Uniklá fotografie iPhonu 7 ukazuje přepracovanou anténu a kameru

Včera unikla další fotografie očekávaného iPhonu 7, na které je viditelná jiná anténa a větší kamera. Snímek, na kterém jsou v hlavní roli záda chytrého telefonu, byla zveřejněná na serveru techtastic.nl. Potvrzuje zvětšený prostor pro zvětšenou čočku fotoaparátu v levém horním rohu a přepracované plastové pruhy antény.

Kalifornská společnost Apple má v Číně spoustu partnerů, kde se iPhony montují dohromady. A níže uvedená fotografie byla údajně pořízená v jedné z těchto montoven.

iphone-7-leak

iPhone 7, Zdroj: 9TO5Mac

Spodní část telefonu je opatřena konektorem pro Lightning. A navíc je viditelné, že zařízení nemá 3,5mm konektor, který býval na spodní straně. Nicméně fotografie není dostatečně kvalitní, aby bylo možné vyčíst další změny.

A nyní musíme čekat na další únik fotografií, který by mohl přinést více informací o modelu iPhone 7.

Zdroj: 9TO5Mac

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru