Unikátní přednášky špičkových českých podnikatelů nabídne Business Camp Univerzity Palackého

Zakladatel serveru Slevomat.cz Tomáš Čupr, poutník (nejen) do Santiaga de Compostela Ladislav Zibura či Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace, patří mezi osobnosti, které tvoří páteř nabitého programu UP Business Campu. Třetí ročník akce plné motivačních přednášek a workshopů je určen primárně studentům, ale vítaní jsou také zájemci z řad veřejnosti. Celodenní konference s kapacitou dvě stě míst, již zaštiťuje Vědeckotechnický park Univerzity Palackého (VTP UP), se odehraje v sobotu 17. října 2015 v Pevnosti poznání v areálu Korunní pevnůstky.

Business Camp není jen o inspirativních přednáškách s novými, neotřelými informacemi, je také přehlídku zajímavých začínajících firem z Olomouce. Našim cílem je vytvořit opravdovou festivalovou atmosféru, kde účastníci získají dlouhodobé kontakty anebo navážou nová přátelství na celý život, zdůraznila organizátorka Business Campu Kristýna Machačová z VTP UP. 

Komunitu podnikavých lidí v Olomouci podporuje Vědeckotechnický park UP již několik let. Věřím, že pro návštěvníky konference budou všichni pozvaní speakeři velkou inspirací. Členové UP Business Clubu mají navíc možnost se zdarma prezentovat před účastníky konference, upřesnil ředitel VTP UP Jiří Herinek.

DSC_0191

Unikátní setkání, jediné na Moravě

Olomoucká konference o cestě k úspěšnému podnikání podporuje zejména ty, kteří chtějí udělat první krok ke změně a nebojí se rozjet svůj originální nápad. Zároveň slouží i jako veletrh, místo k setkání s olomouckými podnikateli.

Speakery jsme vybírali velice pečlivě. Vytipované osobnosti jsou, nejen pro mě, top motivací. I přesto, že mají naprosto jiný životní styl, zůstávají maximálně pohodoví a skromní. Hodně se těším na Tomáše Čupra – český národ změnil natolik, že si bez Slevomatu nedokážeme pomalu ani vyrazit na oběd, dodala Machačová.

Vstupenka za 500 korun pro studenty / 900 korun pro veřejnost – při registraci do 27. září – zahrnuje vstup na celodenní konferenci a na afterparty. V ceně je také občerstvení, oběd a uvítací balíček. Registrovat se můžete na oficiálních stránkách campu.

DSC_0278

DSC_0044

Komentáře

Nahoru