Dnes vyšlo 15 článků

Unikátní česká seznamka pro zlatokopky

Už i zlatokopky jsou v dnešní době tak líné, že se nechodí seznamovat do klubů (nebo kde se vlastně zlatokopky seznamují). Místo toho se zaregistrují na seznamku „pro krásné dívky a úspěšné gentlemany“ a čekají, až si je vybere nějaký sponzor. Jde totiž o web www.hledamsponzora.cz.

registraceZdarma

Registrace je zdarma, užívání seznamky pro ženy také, muži však musí platit

Seznamka Hledám sponzora zastává životní filozofii, že úlohou muže je ochraňovat ženu, vést ji životem a materiálně ji zabezpečit.

„Každá žena má jinou představu o svém zajištění či životní úrovni, které potřebuje nebo jí je příjemná. Téměř vždy však tuto úroveň lze vyjádřit peněžní částkou,“ píše se na seznamce.

Vztah prý může fungovat jen tehdy, když obě strany nejen dostatečně berou, ale také do vztahu dostatečně vkládají. A na tom je dobré domluvit se hned od začátku. Proto když se zaregistrujete, rovnou uvedete, kolik měsíčně by vám vyhovovalo (v případě krásných dívek) a kolik měsíčně jste schopní dávat (v případě úspěšných gentlemanů).

hledamsponozrafb

Hledámsponzora.cz najdete i na Facebooku

Ženy i muži o sobě uvádí základní informace – bydliště, výšku, váhu, barvu vlasů a očí, sexuální orientaci, vzdělání, jazyky a kouření. Pochopitelně přidávají i fotky, nicméně když se podíváte na pár profilů, které vidíte na hlavní stránce, spousta lidí se veřejně prezentovat radši nechce. Seznamka se sice tváří seriózně, ale názor si udělejte sami. Je to spíš jen moderní interpretace nejstaršího řemesla.

hledamSponzora

Představy o penězích jsou různé

Seznamka podle všeho existuje delší dobu, doména je registrovaná od února 2013. V patičce je ještě odkaz na spolecnice.cz. Vypadá to, že oba weby mají něco společného, a potvrdilo se to i přes vyhledání URL adresy na whois.com. Vlastníkem obou domén je jistý pan Ladislav Dušek, administrační kontakt pak vede na Stefana Cecconi. Není pochyb o tom, že za oběma weby stojí jeden člověk. Rozdíl je jen v tom, že když zamíříte na Společnice.cz, musíte potvrdit, že vám už bylo 18 let, zatímco HledámSponzora se tváří jako seriózní seznamka.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru