Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Unicorn Systems rozšiřuje své portfolio energetických řešení

Společnost Unicorn Systems uspěla ve výběrovém řízení na projekt náhrady řešení CPS (Control Point System) pro podmořské HVDC propojení mezi Velkou Británii a Nizozemím. Nové řešení, které má zahájit ostrý provoz v prosinci 2014, umožní společnosti BritNed lépe, přesněji a účinněji řídit a spravovat tok elektřiny 1000MW podmořským kabelem.

Unicorn Systems vybuduje nový systém CPS na své platformě Unicorn Open Platform s využitím open-source technologií. Celý projekt zahrnuje návrh, vývoj a dodávku CPS – včetně souvisejícího hardwaru a softwaru, dodávky infrastruktury a dalších služeb zahrnujících také pětiletou údržbu a podporu.

„Pro nás je získání tohoto kontraktu nesmírně důležité, protože představuje jednoznačné posílení naší pozice v oblasti energetických IT řešení. Pevně věříme, že naše služby přinesou společnosti BritNed vysokou přidanou hodnotu,“ říká Jan Konrád, International Services Director společnosti Unicorn Systems.

Steve Coomber, obchodní ředitel společnosti BritNed dodává: „Společnost Unicorn Systems je naším dlouhodobým dodavatelem IT řešení pro obchodování s energií a rádi s ní zahájíme spolupráci i v této oblasti. Bude nám potěšením naši úspěšnou spolupráci dále rozšířit.“

O Britned

BritNed Development Limited je společný podnik dvou rovnocenných partnerů – National Grid a TenneT Holding b.v. – se sídlem v nizozemském Arnhemu. Tato společnost je komerčním provozovatelem elektrického vedení, které spojuje Velkou Británii s Nizozemím. 260 km dlouhý kabel BritNed má kapacitu 1000 MW. Toto vedení podporuje bezpečnost a diverzitu dodávek elektřiny v obou zemích a umožňuje zákazníkům společnosti BritNed účast na evropských trzích. Další informace naleznete na adrese: https://www.britned.com

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při své práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách https://www.unicornsystems.eu.

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru