Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Unicorn Systems dodá IT řešení pro přenosové operátory JV Evropy

Unicorn Systems vyhrál výběrové řízení na dodání systému Damas pro prodej přenosových kapacit pro aukční kancelář PTC SEE CAO v regionu jihovýchodní Evropy.

V rámci projektu bude Unicorn Systems zodpovědný za zavedení, provoz a servis obchodní platformy Damas pro elektronické aukce, která zajistí transparentní přeshraniční obchodování s elektrickou energií v rámci regionu jihovýchodní Evropy. Informační systém Damas, hlavní produkt společnosti Unicorn Systems pro oblast energetiky, zajistí koordinaci mezi provozovateli přenosových soustav, kteří jsou reprezentováni společnou aukční kanceláří, a obchodníky z celé Evropy.

Společnost PTC SEE CAO, zastupující provozovatele přenosových soustav z 8 evropských států v tomto regionu, se tak připojí k provozovatelům přenosových soustav v Evropě, kteří již využívají informační systém Damas. Těmi jsou například český ČEPS, slovenský SEPS, italská Terna Rete Italia, srbský EMS, irský EirGrid, rumunská Transelectrica a prostřednictvím dceřiných společností i britský National Grid, francouzská RTE a holandský TenneT.

„Nasazení obchodního systému Damas pro PTC SEE CAO je pro nás velmi důležité, protože výrazně posílí naši pozici v oblasti Balkánu a bude vytvářet řadu dalších příležitostí v tomto regionu. Jsem přesvědčen, že naše řešení a služby uspokojí všechny požadavky tamních zákazníků,“ dodal k vyhranému výběrovému řízení Jan Konrád, International Services Director společnosti Unicorn Systems.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách https://www.unicornsystems.eu.

O PTC SEE CAO

PTC SEE CAO (Project Team Company in Charge of Establishing a SEE CAO) je společnost s ručením omezeným založená 4. července 2012 v Podgorici v Černé Hoře. Klade si za cíl zavést od roku 2014 v regionu jihovýchodní Evropy mechanismus koordinovaného řízení úzkých míst. Akcionáři společnosti PTC SEE CAO jsou provozovatelé přenosových soustav, kteří se účastní kapacitních aukcí v tomto regionu: Crnogorski Elektroprenosni Sistem AD (CGES), HEP – Operator prijenosnog sustava (HEP-OPS) , Elektro-Slovenija d.o.o (ELES), Independent Power Transmission Operator S.A. (IPTO), Transmission System and Market Operator j.s.c. (KOSTT), Operator na elektroprenosniot system na Mekedonija A.D vo drzavna sopstvenost (MEPSO), Nezavisni operator sustava u BiH (NOS BiH), Operatori i Sistemit te Transmetimit (OST), Turkiye Elektrik Iletim A.S. (TEIAS) a C.N.T.E.E. Transelectrica S.A (Transelectrica).

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru