Tisková zpráva: Unicorn Systems bude v ČR nabízet commerce řešení od firmy hybris

Softwarová společnost Unicorn Systems oznámila, že se stala partnerem firmy hybris (patřící pod společnost SAP), která je nejrychleji rostoucím poskytovatelem komerčních platforem na světě. Partnerství umožní Unicorn Systems nabízet jedno z nejlepších řešení Commerce Suite ve své kategorii. To zákazníkům zajistí komplexní dohled nad veškerými procesy přímého prodeje prostřednictvím jediné platformy a výrazně tak zlepší jejich schopnost inovovat prodejní kampaně napříč odbytovými kanály. Nástroj se také stane pomocníkem při správě příjmů a zvyšování prodeje.

"Velmi mě těší spojení s takovým globálním lídrem v oblasti commerce, jakým je hybris. Společné řešení nabídne rozšířené možnosti obchodních nástrojů a přinese obchodním společnostem konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu. Jejich koncovým zákazníkům poskytne úplně nový prožitek z online nakupování," řekl Jiří Mráz, generální ředitel Unicorn Systems.

Společnost hybris pomáhá B2C a B2B firmám na všech kontinentech prodávat více zboží, služeb a digitálního obsahu prostřednictvím řady komunikačních kanálů. Její řešení je určeno pro firmy všech velikostí. Zákazníci Unicorn Systems budou moci nasadit commerce řešení světové úrovně za pouhé tři až čtyři měsíce a následně platformu hybris Commerce Suite škálovat a rozšiřovat společně s tím, jak poroste jejich firma.

„Sbližování elektronického a tradičního obchodování se stalo klíčem k úspěchu B2B a B2C firem ve střední a východní Evropě,“ vysvětluje Frank Schoutissen, globální viceprezident pro odbytové kanály firmy hybris. „Partnerství se společností Unicorn Systems, předním dodavatelem informačních systémů v České republice, je pro nás významnou investicí. Díky tomuto spojenectví budeme moci obchodníkům a korporacím nabídnout naši jednotnou commerce platformu, která nakupujícím přináší výjimečný komfort a konzistentní uživatelskou zkušenost, to vše s minimálními implementačními náklady. To zákazníkům Unicorn Systems umožní soustředit se na vstup na nové trhy, posílení své značky nebo rozšíření nabídky produktů, aby maximalizovali obchodní potenciál a podíl na trhu."

hybris Commerce Suite je zákazníkům Unicorn Systems dostupné v řadě cenových variant a způsobů nasazení, včetně on-premise, hostované nebo on-demand varianty. hybris podporuje různé jazyky, měny a výpočty daně, což je pro organizace expandující do nových zemí a trhů (a přispívající tak k současnému trendu "e-commerce bez hranic") naprosto nezbytné.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách https://www.unicornsystems.eu.

O hybris, patřící SAP

Společnost hybris pomáhá firmám po celém světě prodávat více zboží, služeb a digitálního obsahu pomocí všech kontaktních míst, komunikačních kanálů a zařízení. Platforma hybris je postavena na "OmniCommerce™" – výjimečném spojení špičkového MDM (Master Data Management) a unifikované sady commerce procesů, které přináší společnostem jednotný pohled na klienty, produkty a objednávky a jejich zákazníkům naopak jednotný pohled na firmu. Základem řešení hybris je jediná konzistentní platforma, postavená na prověřených otevřených standardech, což vede k nejnižším možným celkovým nákladům na vlastnictví a zároveň umožňuje agilně a neomezeně software inovovat, rozšiřovat a škálovat. hybris je tak jediná a poslední commerce platforma, kterou budete v podniku navždy potřebovat. Obě přední analytické společnosti považují společnost hybris za "leadera" a označují její commerce platformu jako jednu ze dvou nebo tří nejlepších na trhu. Stejný software je dostupný v on-premise, on-demand a hostované variantě, což přináší efektivní možnosti nasazení u obchodníků všech velikostí. Řešení hybris si zvolilo více než 500 společností, mezi něž se řadí globální B2B společnosti jako W.W.Grainger, Rexel, General Electric, Thomson Reuters a 3M i řada B2C značek jako Starbucks, Bridgestone, P&G, Levi's, Nikon, Hornbach, Migros, Nespresso nebo Lufthansa. hybris má zastoupení v 15 zemích na všech kontinentech. hybris je budoucnost commerce.

Více informací najdete na stránkách https://www.hybris.com.

KONTAKT:

VIG Production s.r.o.

E-mail: vigproduction@vigproduction.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru