Dnes vyšlo 1 článků

Umíte SEO? Přihlašte se do SEO soutěže…

Umíte SEO? Přihlašte se do SEO soutěže…

Podnikatelské fórum Webtrh.cz zde bylo již několikrát zmiňováno. Fórum, kde se scházejí různí SEO optimalizátoři, technici a IT podnikatelé, je v České republice v této oblasti velice známé. V tuto chvíli na něm začíná soutěž v SEO optimalizaci, do které se můžete přihlásit i Vy.

Soutěž zatím není podložena žádnými věcnými cenami. Spočívá pouze v zabavení a zdokonalení soutěžících. Ti si tak mohou podle zadání soutěže získat prestiž.

Přihlášení soutěžící dostanou za úkol optimalizovat svoje webové stránky na nějaké, třeba i smysl nedávající slovo, které ještě není zaindexováno ve vyhledávačích. Mezi pravidly je však zakázáno registrovat doménu s tímto vymyšleným slovem, jelikož to by ovlivnilo výsledky vyhledávaní a daný soutěžící by tam měl oproti ostatním výhodu.

Ono záhadné slovo zatím ještě není odhaleno. Tak se stane až po přihlášení minimálně deseti soutěžících. Slovo určí nezainteresovaná osoba, možná někdo z vedení podnikatelského fóra.

Dosavadní názory tamní komunity jsou rozpačité. Podobnou soutěž jsme na českém internetu již měli v roce 2004, kdy soutěžící optimalizovali svoje stránky slovy „běžešelemovací řůčovičky“ a o soutěži se více dozvíte na serveru Lupa.cz. Otázkou také zůstává, zda-li tato soutěž skutečně dodá soutěžícím prestiž a není-li to jen sladká věta na začátek. Dá se prestiž získat podobnou soutěží? Zúčastněte se a dozvíme se to.

Komentáře

Nahoru