Umíte SEO? Přihlašte se do SEO soutěže…

Umíte SEO? Přihlašte se do SEO soutěže…

Podnikatelské fórum Webtrh.cz zde bylo již několikrát zmiňováno. Fórum, kde se scházejí různí SEO optimalizátoři, technici a IT podnikatelé, je v České republice v této oblasti velice známé. V tuto chvíli na něm začíná soutěž v SEO optimalizaci, do které se můžete přihlásit i Vy.

Soutěž zatím není podložena žádnými věcnými cenami. Spočívá pouze v zabavení a zdokonalení soutěžících. Ti si tak mohou podle zadání soutěže získat prestiž.

Přihlášení soutěžící dostanou za úkol optimalizovat svoje webové stránky na nějaké, třeba i smysl nedávající slovo, které ještě není zaindexováno ve vyhledávačích. Mezi pravidly je však zakázáno registrovat doménu s tímto vymyšleným slovem, jelikož to by ovlivnilo výsledky vyhledávaní a daný soutěžící by tam měl oproti ostatním výhodu.

Ono záhadné slovo zatím ještě není odhaleno. Tak se stane až po přihlášení minimálně deseti soutěžících. Slovo určí nezainteresovaná osoba, možná někdo z vedení podnikatelského fóra.

Dosavadní názory tamní komunity jsou rozpačité. Podobnou soutěž jsme na českém internetu již měli v roce 2004, kdy soutěžící optimalizovali svoje stránky slovy “běžešelemovací řůčovičky” a o soutěži se více dozvíte na serveru Lupa.cz. Otázkou také zůstává, zda-li tato soutěž skutečně dodá soutěžícím prestiž a není-li to jen sladká věta na začátek. Dá se prestiž získat podobnou soutěží? Zúčastněte se a dozvíme se to.

Komentáře

Nahoru