Dnes vyšlo 15 článků

UlovDomov.cz: Najít byt není tak složité, jen musíte umět hledat na správném místě!

Sehnání takového pěkného bytu není otázkou několika málo minut. Když si už dáte tu námahu s hledáním, chcete, aby to bylo něco… “na úrovni” a za dobrou cenu. Avšak, nabídek je mnoho a všechny nejsou to, co hledáte. Pak jsou nějaké zbytečně předražené, nejasné apod. Konečně se však i na českém internetu objevil nástroj (služba), která pomáhá lidem s hledáním nového pronájmu.

Jak jasně a s hrdostí říkají: “Silou IT technologií, osobní zkušeností s pronájmy a vlastním zapálením jsme v srdci moravské metropole ukovali webovou aplikaci UlovDomov.cz – první web v českých internetových vodách zaměřený čistě na pronájmy bytů a spolubydlení.” A jak tento systém funguje?  Kontaktovali všechny možné pronajímatele či maklére a vytvořili tak jednoduchou (a elegantní) databázi nabídek. Co víc si přát?

home_page

Projekt, který chce pomoct. Ne na vás hned zbohatnout!

“Pronajímatele nejsou spokojeni s hledáním jednotlivých nájemníků – najít toho správného se zdá být nadlidským úkolem. Kvalitu nájemníků, nikdo to neřeší. My uvedenou situaci měníme a chceme jít mnohem dál než inzertní servery. Držíme se hesla “Dobrému pronajímateli, dobrého nájemníka”. Pro nájemníky jsme na druhou stranu vytvořili nejucelenější nabídku pronájmů v ČR. Už tedy nemusí přebíhat z jednoho na webu na druhý, ale mají vše pohromadě. Pronájmy jsou dostatečně velký trh, než aby byly jen přílepkem prodejů, jak tomu je u jiných portálů.” říká Tomáš Brychta, spoluzakladatel projektu.

detail_inzeratu

Žádný sklad, ale domov

Zatímco UlovDomov.cz vám chce opravdu pomoci s výběrem toho nejlepšího. Nehledáte přeci místo, kam si jen uskladníte věci. Potřebujete místo, kam se denně budete rádi vracet a budete tomu moci říkat domov.

generator_smluv

Správní chlapi z Chlapskézásilky.cz

Za tímto zajímavým projektem stojí tým z Chlapskézásilky, kterou zajisté netřeba nějak zvlášť představovat. “Z osobní zkušenosti víme, jak bolestivé může být hledání v džungli pronájemního bydlení, nekonečné přehrabování v duplicitních nabídkách. Inzertní servery berou pronájem bytu pouze jako nedůležitou kategorii postrádající ty správné parametry. Abyste viděli, co všechno se nabízí, musíte navštívit velké množství inzertních serverů, otevřít spoustu záložek a stejně se nakonec utopíte v záplavě e-mailové komunikace,” dodávají.

Tým UlovDomov.cz

Tým UlovDomov.cz

Na vývoji se také podílí startupové osobnosti jako třeba Jiří Hlavenka z FAYN nebo Oliver Dlouhý ze Skypickeru.

Pokud byste chtěli počítat, UlovDomov.cz v současné době nabízí zhruba 23 tisíc inzerátů, které jsou pečlivě rozřazeny dle kvality (fotek, popisů apod.). Díky tomu můžeme s jistotou říci, že se k uživatelům dostanou jen ty nejlepší inzeráty.

“Každý nájemník má možnost při kontaktování připojit tzv. dotazník od pronajímatele, tedy informace, které pronajímatele zajímají (povolání, zvíře, apod.). Inzeráty z velkých měst jsme doplnili výstižným medailonkem popisujícím okolí bytu. Komunikace nájemníka s pronajímatelem probíhá přehledně na jednom místě formou chatu. Návštěvníkům nabízíme zdarma prověřený generátor nájemních smluv, a to díky spolupráci s dalším projektem Legito. Pro nájemníky připravujeme celou řadu pomůcek – např. e-book (jak má nájemník postupovat krok po kroku) nebo „tahák nájemníka“ (na co by neměl při prohlídce bytu zapomenout). Spravujeme také stránky nájemního rádce – jedná se o informativní portál, které radí jak nájemníkům, tak pronajímatelům ve všech potřebných oblastech.

Detail inzerátu (dodatečné info)

Detail inzerátu (dodatečné info) 

Závěrem

Co na závěr? Pokud hledáte opravdu ten pravý domov, doporučujeme navštívit stránky UlovDomov.cz a poohlédnout se! Třeba budete mile překvapeni.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru