Ulefone Paris, mobilní telefon, kterému se podařilo získat zhruba 100 000 předobjednávek

Zhruba týden po spuštění předobjednávek na Ulefone Paris, spouští výrobce další vlnu zajímavých nabídek. Ke krásnému 5“ palcovému zařízení vám zabalí i příslušenství, jako je například  flip cover pouzdro nebo tvrdé ochranné sklíčko na displej. Balíček s příslušenstvím se bude prodávat v přepočtu za 3700 korun, zatímco zařízení bez příslušenství seženete za 3400 korun.

Tato nabídka potrvá až do 16. listopadu, kdy cena opět vyskočí na 4200 korun. V případě, že byste si chtěli koupit příslušenství jednotlivě po kusech, vyjde vás to o něco dráž. Flip cover pouzdro seženete za 180 korun, zatímco tvrdé ochranné sklíčko seženete za 230 korun.

Flip cover pouzdro vám ochrání mobilní telefon před poškozením

Telefon bude v pouzdře velmi efektivně chráněn před prachem a jiným opotřebením. Jako uživatel budete mít přístup ke všem důležitým konektorům telefonu a bude jej tak moci plně využívat. Díky jeho konstrukci je možné telefon v pouzdře postavit a zjistit tak ideální pozorovací úhel například při sledování Vašich oblíbených filmů nebo videí.

ulefoneParis-41-640x427

Mobilní telefon má operační systém Android

Telefon má operační systém Android 5.1 a nabízí osmi jádrový procesor MediaTek MTK6753, 5″ palcový HD displej, 13 a 5 Mpx fotoaparát, 2 GB paměť, RAM, úložný prostor 16 GB a 2250 mAh baterii. Na výběr máte hned z dvou klasických barevných variant – černá a bílá.

maxresdefault

gaming1-710x399

Mobilní telefon Ulefone Paris vydrží i tvrdé pády z výšky

Zdroj: Androidportal

Komentáře

Nahoru