Úklidový startup LidskáSíla.cz zavádí noční úklidy

V září jsme informovali o tom, že český startup LidskáSíla.cz zabývající se úklidem domácností získal investici ve výši 24 milionů korun od Ondřeje Tomka, guru tuzemského internetu a významného investora. Z těchto finančních prostředků financovala spuštění další služby.

Startup, jehož kolébkou je stověžatá Praha, představuje změna v ceníku, přičemž zavádí dynamické ceny v závislosti na vytíženosti a času úklidu. Zákazníci si navíc mohou objednat služby nonstop, neboť společnost zavedla noční úklidy. Ať už budou chtít uklidit ve 2 či ve 3 ráno, bude jim vyhověno.

lidskasila-portrety-10

Aktuálně má startup, jehož měsíční tržby se pohybují ve výši 1,5 milionu korun, k dispozici celkem 350 dam na úklid. A valuace společnosti dosahuje hranice 100 milionů korun. V blízké budoucnosti chce LidskáSíla.cz spustit školicí centrum pro školení dalších dam na úklid.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru