Ukažte svůj nejlepší web v soutěži WebTop100

Probíhá již 14. ročník soutěže, která oceňuje nejlepší a nejpěknější webové stránky. WebTop100 otevřel letos osm kategorií, jež čekají na weby dostatečně inspirativní, hezké a mobilní. Přihlášky můžete podávat do konce června.

WebTop100

Další ročník soutěže WebTop100

WebTop100 přijímá přihlášky do 30. června, přičemž stačí vyplnit online formulář na stránkách soutěže. Posláním soutěže je zviditelnit precizní řešení a inspirovat ostatní profesionály v oboru. Hodnocení si na svá bedra bere odborná porota, která dbá na nejen kvalitu a profesionalistu webové stránky, ale také na marketingové řešení projektů.

Odměna pro vítěze

ScreenHunter_4

Kategorie soutěže WebTop100

Majitelé webových stránek, kteří uspějí, se mohou těšit na nové obchodní příležitosti. Současně WebTop100 zajistí zvýšení povědomí o společnosti nejen mezi odborníky, ale také veřejností. A v neposlední řadě vítězové získají rady specialistů na digitální marketing. Ti nejlepší si dále odnesou přehled o tom, jak si stojí na trhu v porovnání s konkurencí. A bonusem jsou volné vstupy na odbornou konferenci a také na galavečer, kde se budou vyhlašovat vítězové.

Co porotu ohromilo v loňském ročníku soutěže?

V loňské soutěži byl nejvíce oceněn web Pražské energetiky. Precizním zpracováním designu se pyšnil brand Mattoni. A titul nejlepší UX si odnesla firma Slap Group. Za nejlepší mobilní web získaly ocenění stránky Raiffeisen.

ScreenHunter_7

Webová stránka PRE

Zdroj: WebTop100

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru