Dnes vyšlo 15 článků

Udělejte si s tímto systémem vlastní pásové vozidlo. Už nebudete potřebovat sněhové řetězy

Americká společnost vyvinula unikátní systém pro snadnější jízdu v hlubokém sněhu. V podstatě vám Track N Go udělá z klasického čtyřkolého automobilu pásové vozidlo.  

Alfou omegou pro snadnou jízdu na sněhu jsou kvalitní zimní pneumatiky. V náročnějších horských podmínkách se nasazují sněžné řetězy. A s hlubokým sněhem si hravě poradí pásy, jejichž instalace je poměrně složitá. Nicméně americká společnost AD Boivin představila systém Track N Go, se kterým si pásové vozidlo vytvoříte během několika minut.

trackngo

Zdroj: YouTube

Instalace pásů Track N Go trvá necelých patnáct minut, přičemž nemusíte odmontovávat kola, protože pás se připevňuje přímo ke kolům.

Pásy jsou vyrobené z gumy vyztužené kevlarem. Disponují hliníkovým rámem. Hmotnost každého pásu je zhruba 170 kilogramů, a tak jsou vhodné i pro vozidla vážící 5,6 tuny. Pásy Track N Go jsou určené spíše větším automobilům, jako jsou pick-upy a SUV. Výrobce uvádí, že s tímto systémem je možné jet rychlostí až 64 kilometrů za hodinu, ba dokonce v extrémních teplotách od -40 °C do +40 °C.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru