Udělejte radost dětem a postavte jim hřiště

Udělejte radost dětem a postavte jim hřiště

Hrající si dítě rovná se spokojené dítě. Léty potvrzené pravidlo. A pořád aktuální. Pokud se k tomu přidají navíc aktivity venku, na hřišti, na čerstvém vzduchu, je spokojenost ještě větší. Forma hry musí být pro dítě zábavná. A ideálně prospěšná i jeho fyzickému rozvoji. Takže chvála za každé upravené a udržované hřiště, pokud jsou jeho součástí i různé prolézačky, skluzavky, houpačky.

Co by mělo splňovat dětské hřiště?

Ať už se rozhodneme vybudovat dětské hřiště ve veřejných prostorách nebo doma na zahradě, uvažujeme, jakými atrakcemi a vybavením toto hřiště vybavit. Cíl je jasný – hřiště má děti zaujmout, má být bezpečné, z kvalitních materiálů, snadno udržovatelné, odolné povětrnostním vlivům po celý rok, s co možná nejdelší životností a přitom zachovanou funkčností. A pro zřizovatele i finančně dostupné, s co nejmenšími pořizovacími, ale i provozními, náklady.

Prověřený dodavatel kvalitních hřišť

Pokud tedy zřizujete dětská hřiště veřejná, v uzavřeném areálu školek, nebo jen hodláte postavit hřiště pro vaše děti sami, u vás na zahradě, budete logicky hledat specializovaného dodavatele vybavení. A s atraktivní pořizovací cenou. Na internetu máte možnost vybírat z nepřeberného množství tuzemských i zahraničních prodejců. Pokud ale hledáte internetového prodejce, který je osvědčený, s širokou nabídkou kvalitního vybavení pro hřiště nebo zahrady, pak zavítejte na stránky prodejce Zahradnihriste.cz.

Kombinujte podle vašich přání

520Na těchto internetových stránkách naleznete veškerý sortiment, který pro vybudování hřiště budete potřebovat: zahradní houpačky, prolézačky, skluzavky na zahradu a další. Vaší pozornosti by rozhodně neměla uniknout především dětská hřiště Jungle Gym. Jde o kolekci zhruba 20 základních dřevěných herních sestav. Součástí každé sestavy je oblíbená skluzavka. A tyto základní varianty je možné libovolně doplňovat a kombinovat dalšími doplňujícími moduly nebo díly. V nabídce jsou zastoupeny i jednodušší sestavy. Jde například jen o kombinaci houpačky se skluzavkou. Nebo lze volit samostatné dětské domečky pro dětské hřiště do zahrady, které můžete libovolně přesouvat a kombinovat podle přání svých dětí.

Vlastní montáž nebo celý komplet

Podle potřeby a možností zákazníka, jsou sestavy dodávány komplet, s již předpřipraveným dřevěným vybavením, nebo jsou dodávány jako montážní sada. A vlastní montáž lze provést buď svépomocí, nebo objednat zvolené hřiště včetně jeho konečné montáže. Volba je tedy plně na vás.

Loď, vláček nebo tobogán?

Pro letošní rok je v nabídce jako novinka kompletní sada na vytvoření hřiště ve tvaru lodi. A pokud již vlastníte některý ze základních modulů nebo setů pro dětská zahradní hřiště, máte možnost loď vytvořit i dodatečně. Využijete k tomu pouze dílčí potřebné moduly. Nebo by vaše děti spíše lákala podoba hřiště ve tvaru vláčku? I toto má své řešení v sortimentu nabízeného vybavení. Pokud se vašim dětem líbí například tobogán v aquaparku, můžete mu takový malý vodní tobogánek vytvořit i vy. Budete k tomu pouze potřebovat nově nabízené skluzavky, které jsou vybavené přípojkou na vodu.

S nabízenými možnostmi vybavení pro dětská hřiště, které vám nabízí e-shop ZAHRADNÍ HŘIŠTĚ máte radost při hraní vašich dětí zaručenou. Vyberte si z bohaté nabídky a spolehněte se na vysokou kvalitu a bezpečnost dodaných výrobků.

Další zajímavá dětská zahradní hřiště najdete na Hristeaskluzavky.cz

Komentáře

Nahoru