Dnes vyšlo 15 článků

Učitelka tweetovala, že by ráda pobodala pár dětí

Učitelka tweetovala, že by ráda pobodala pár dětí

Sociální sítě jsou fajn. Pokud na nich o sobě někdo vyzradí všechno, už to tak fajn není. Dobře, aspoň se máme čemu zasmát. Jenže někteří lidé to už vážně přehání. Třeba jako jedna kalifornská učitelka, která se netají tím, že ji svědí prsty a nejradši by pobodala pár dětí, které učí.

S humorem na Twitteru je to složité. Vždycky je tu naděje, že lidé tweetovaný vtip pochopí. Ale zároveň se musíte obávat, že to tak nebude. Krista Hodges své sledující zřejmě trochu podcenila. Hlavně ale dost znepokojila své studenty.

Během června publikovala několik opravdu skvostných tweetů. Prý že měla chuť pár dětí bodnout a jestli je to špatné? Nebo jak je šťastná, že nemusí být ve škole s těmi, kteří zkouší její trpělivost, takže ji svědí prst na spoušti.

tweety

Prý to byly jen vtípky. Bohužel ne všichni je pochopili.

Takhle prý vtipkuje jedna z nejoblíbenějších učitelek

Krista má ale velké štěstí, že si za své jednání nemusí vytrpět prakticky žádné následky. Škola, ve které učí, ji jen pokárala. Záležitost sice vyšetřuje policie, ale je dost pravděpodobné, že z toho nic nebude.

„Každý ví, že jsem na škole jednou z nejoblíbenějších učitelek. A to proto, že jsem se svými studenty dlouhodobě budovala dobré vztahy. Nečekala jsem, že by to někdo mohl brát vážně. Kdybych to věděla, dala bych si větší pozor na to, co říkám,“ vysvětlila.

Těžko říct, zda ještě stále patří mezi nejoblíbenější učitelky… Svůj účet na Twitteru nicméně odstranila. A kolega, který její tweety nahlásil, to s ní jistě nebude mít lehké.

Zdroje: Mercury News

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru