Dnes vyšlo 15 článků

Učitelka mu posílala své fotky v tangách na Instagramu a pak s ním měla sex

Snapchat, Instagram Direct a jiné možnosti komunikace přináší spoustu nového do našich životů. V minulém století určitě neznali sexting, tedy posílání zpráv, fotek a videí se sexuálním obsahem. Je to v pořádku, pokud si takové věci posíláte se svým přítelem. Pokud nemáte přítele a posíláte své nahé fotky každému druhému, je to jen vaše věc. Jenže vždycky je tam to riziko, že se fotky dostanou na veřejnost, jako se to stalo jedné americké učitelce.

Sedmatřicetiletá Allison Marchese má dvě děti a učila angličtinu na střední škole v Madisonu. Její o dva roky starší manžel je taktéž učitel a podle všeho pracovali dokonce na stejné škole. Allison má ale zřejmě chutě na mladší. Byla totiž obviněná z toho, že měla sex se dvěma studenty, a jednomu dokonce posílala selfie, na kterých na sobě měla jen podprsenku a tanga.

allison

Allison Marchese

Kdyby nebylo Instagramu, ani by mu nemohla napsat, že na něj má chutě

V loňském roce se jí zalíbil jeden sedmnáctiletý student. Říkala mu, jak se v hodinách nemůže soustředit, když se na něj dívá,  a jednoho dne to na ni tak přišlo, že se vyfotila jen v podprsence a tangách. Tuhle fotku svému vyhlédlému krasavci poslala přes Instagram a nezapomněla mu připsat, aby za ní hned přišel. Nadšený chlapec údajně řekl ve třídě, že jde na záchod, a místo toho šel do kabinetu Allison.

teacher_allison

Dali byste si říct?

Co se dělo dál, si zřejmě nemusíme vůbec povídat. Allison zamčela dveře, zatáhla žaluzie a pak to pokračovalo podle scénáře každého druhého porna, ve kterém se objevuje učitelka.

Fotky se nakonec stejně šíří po internetu

Jejich sexuální vztah nějakou dobu trval a Allison mu dál vesele posílala své fotky v tangách. V září loňského roku jí ale student řekl, že s tím chce skončit. Ona odmítla, a tak jí začal vyhrožovat, že její fotky zveřejní, pokud mu nedá 200 dolarů. Nedala a místo toho začala vyhrožovat taky. Tvrdila, že její otec mu zničí fotbalovou kariéru, pokud něco prozradí.

llison

Takovými fotkami Alisson studenta zásobovala

Student se ale nezalekl a vyrazil s pravdou ven. Po přezkoumání případu se zjistilo, že měla Alisson sex ještě s jedním patnáctiletým studentem, se kterým se seznámila, když mu bylo teprve čtrnáct. Jednu chvíli tvrdila, že selfie v tangách chtěla poslat svému manželovi a pokoušela se všechno zapírat, ale bylo to marné.

Začátkem letošního roku byla zatčena, a vzhledem k tomu, že jeden student byl tak mladý, hrozí jí až 20 let vězení. S manželem se zrovna rozvádí.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru