Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Ubytování Vranovská přehrada

Ubytování Vranovská přehrada

Stále přemýslíte, kam vyrazíte na dovolenou? Navštivte Vranovsko a oblíbenou Vranovskou přehradu! Nejenže vás čeká pěkné ubytování, ale zároveň spoustu zážitků a krásných pohledů. Na Vranovsku stojí především za návštěvu zámky, hrady a především blízkých NP Podyjí.

Je pravdou, že konec prázdnin a dovelených se bohužel blíží. Avšak máte stále spoutu možností, kam v této době ještě vyrazit. Jednou z nejoblíbenějších destinací je Vranovsko a celkově s tím spojená Vranovská přehrada, která ročně láká řadu turistů.

Vranovsko – kam vyrazit na výlet?

V této krásné oblasti si můžete užít nejen spoustu krásných zážitků, ale zároveň taky poznat něco nového. Především, pokud vás baví jízda na kole nebo turistika. To potom můžete například navštívit impozantní hrad Hardegg, který se nachází na česko-rakouských hranicích.

Národní park Podyjí

Národní park Podyjí

Za zmínku samozřejmě také stojí víno, které je v této oblasti velice oblíbenou atrakcí. Především tedy vinice Šobes, která se nachází v srdci Národního parku Podyjí. Do této přenádherné vinice samozřejmě vede upravená cyklostezka.

mapa6

Turistika na Vranovsku

Vranovsko – kde se ubytovat?

Vranovsko je celkem zajímavá a pro turisty atraktivní oblast, takže proč byste měli hnedka odjíždět? Samozřejmě, že je lepší tam nějaký týden zůstat a do detailu prozkoumat krásy tohoto přenádherného kraje! Pokud byste se tedy chtěli v této krásné destinaci pozdržet a prozkoumat ji, doporučuji navštívit webovou stránku navstivtevranovsko.cz, kde naleznete spoustu chat a penzionů, ve kterých se můžete ubytovat. Ubytování na Vranovské přehradě najdete mnoho, stačí si jen vybrat a můžete vyrazit!

Vranovsko – co dělat ve volném čase?

Vranovsko však nenabízí pouze turistický zážitek, ale také spoustu dalšího. Samozřejmě nezbytnou součástí pobytu by měla být prohlídka překrásného Národního parku Podyjí. Dále za zmínku stoprocentně stojí sport na nedaleké pláži (volejbal, vodní fotbal,…), také musíme zmínit hlavně adrenalinové aktivity nebo rybaření, které si zde (na Vranovku) samozřejmě užijete!

sport-na-plazi

Sport na pláži

Využijte proto posledních dní své dovolené a navštivte Vranovsko s celou rodinou!

Foto: navstivtevranovsko

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru