Uber vyhlásil instagramovou soutěž. Prověřte si, jak dobře znáte své město

Alternativní taxislužba Uber v České republice vyhlásila instagramovou soutěž, v rámci které chce zjistit, jak lidé znají svá města. Nicméně soutěž se týká pouze Prahy a Brna, kde Uber působí. Ale pokud se do ní zapojíte, potom budete mít každý týden šanci získat 100 korun slevu na jízdu s Uberem.  

Uber každou neděli v 16:00 hodin přidá na svůj Instagram fotografii z pražské či brněnské ulice. Vašim úkolem bude poznat, o jakou ulici se jedná. Pokud danou ulici poznáte, stačí otevřít aplikaci Uber a v sekci Platba zadat promo kód ve tvaru UBERNAZEVULICE (například UBERSOKOLOVSKA). Prvních 20 lidí, kteří zadají tento promo kód správně, získávají slevu 100 korun na jízdu s Uberem. Ale pozor, slevu musíte vybrat do následující neděle. Slevový kód do kolonky zadávejte bez diakritiky a mezer, přestože by se jednalo o víceslovný název anebo náměstí.

App_UberSOKOLOVSKA

Zdroj: Uber

Zdroj: Uber

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru