Dnes vyšlo 15 článků

Uber umožní zadat více zastávek během jedné cesty

Kolikrát se vám již stalo, že jste jeli Uberem společně s kamarády s tím, že každý z vás potřeboval vystoupit někde jinde? Po cestě pak bylo nutné hlídat, kde má řidič zastavit. Nyní vám Uber takovou cestu usnadní. Přidává totiž funkci vícenásobného zastavení.

uberii

Když jdete večer ven s kamarády, často se pak hodí vzít si taxi společně. Každý z vás ale vystupuje jinde, a tak musíte navigovat řidiče, kudy to má vzít a hlídat místa, kde má zastavit. Uber se rozhodl takové cesty usnadnit a přidává funkci vícenásobného zastavení. Jednoduše zadáte do aplikace místo, kde vás řidič vyzvedne a kam vás doveze včetně mezizastávek. Celkem můžete zadat až 3 zastávky.

uber

Po otevření aplikace bude pouze stačit kliknout na ikonku „+“. Aplikace vám pak nabídne přidat další zastávku v rámci cesty. Funkce bude k dispozici zhruba za týden.

zdroj/foto: mashable.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru