Uber pro sbírání psích hovínek

Závazková ekonomika (z angličtiny gig economy) dominuje v každé oblasti. Objevila se unikátní aplikace, prostřednictvím které si můžete objednat někoho, kdo sesbírá hovna vašeho psa při venčení.

Aplikace s vystihujícím názvem Pooper je navržena tak, že za majitele psů posbírá hovna někdo jiný. A motto? Hovno vašeho psa je v rukou někoho jiného. Služba je dostupná pro obyvatele žijící v San Franciscu, Los Angeles a New Yorku.

„Jedná se o směs skutečného rozruchu a skepse,“ bylo uvedeno v tiskové zprávě.

Spoluzakladatelé podotýkají, že aplikace je skutečná a nejedná se o komplikovaný podvod. Aplikace je určená zejména líným Američanům.

A jak celý proces funguje? Jakmile váš čtyřnohý chlupáč vykoná činnost, hovno vyfotíte a fotku s geo-umístěním odešlete týmu placených sběračů hoven. A tým ještě v ten samý den hovno odstraní. Zde však visí jeden velký otazník. Když má člověk čas na to fotit hovno a posílat ho přes aplikaci, proč se nesehne a nesesbírá ho sám?

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru