Uber přichází s novou službou pro firmy

Oblíbený startup Uber, který mimochodem působí i v Praze, opět rozšiřuje svoji klientelu. Nyní spouští službu pro firmy. Co jim Uber přinese? Inovační platební systém. Pokud chcete někam cestovat, nemusíte už na sebe, ale můžete si jízdu nechat vyfakturovat na firmu.

Uber netřeba nějak speciálně představovat. V krátkosti – jedná se o jeden z oblíbených startupových projektů. Uber mohou znát především Pražané, neboť se jedná o přepravní společnost. Dá se říci, že se jedná o alternativu klasického taxi, akorát trošku v modernějším a luxusnějším kabátu.

Uber pro firmy

Avšak nyní rozšiřují svou klientelu i mezi firmy. Proč? Uber totiž před nedávnem spustil službu „Uber for Bussines“ – výhodný systém pro firmy. Potřebujete služebně cestovat? Uber vám pomůže. A co je hlavní výhodou? Jednoduchý platební systém. Neboť každá jízda může být vyfakturována přímo na účet firmy. Žádné přeplácení účtů, výpisy ani knihy jízd. Prostě UBER!!!

Na závěr stačí říci, že se jedná o vážně dobrý nápad. Stačí jen počkat, až si firmy tento systém osvědčí. Pro Uber pak začnou další zlaté časy.

Zajímá vás více o startupu Uber? Čtěte více!
Řidič Uberu napadl kladivem svého zákazníka

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru