Uber dnes v Praze rozváží zmrzlinu za 50 korun

Uber letos pořádá tradiční světovou zmrzlinovou párty a Praha se dostala do seznamu vybraných měst. Všichni uživatelé aplikace Uber si tedy mohou objednat dovoz zmrzliny ve stylové taštičce a za symbolickou cenu.

Uber dnes osladí lidem život díky projektu #UberIceCream. Pořádá největší zmrzlinovou párty na planetě, která se koná ve více než 400 městech v 69 zemích na skoro všech kontinentech (přátelé z Antarktidy se dočkají možná za rok). Praha se do seznamu účastníků dostala už podruhé.

magnum_two-hands2_square

Jak rozvoz zmrzliny funguje?

Stačí si otevřít aplikaci Uber, dole na panelu vybrat možnost Ice Cream, a pokud je řidič dostupný, za pár minut vám přiveze 6 malých Magnum zmrzlin ve stylové plátěné tašce Uber a se zmrzlinovými odznáčky Uber. To celé za pouhých 50 Kč.

magnum_ice-cream_lunchtray2_square

K párty se pak přidáte sdílením fotky svých zmrzlin na sociálních sítích s hashtagem #UberIceCream. Neváhejte a oslaďte si život v práci za padesát korun. Akce trvá jen do 15:00!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru