Uber dnes přiveze do Prahy koťátka

Dnes, 25. listopadu je možné nechat si od Uberu dovést koťátko na pomazlení. Tato akce platí od 11 do 19 hodin, tak si pospěšte:-).

Přepravní společnost Uber se spojila s útulky Kočičí domov Sluníčko a Tlapky Mochov za účelem finanční pomoci těmto zařízením pro opuštěná zvířata. Za 20 minut kočičí roztomilosti zaplatíte 300 Kč, kterým pomůžete tyto dva útulky podpořit. Celá vybraná částka poputuje do těchto dvou útulků. Záštitu nad touto akcí poskytla platforma Nekupuj-adoptuj.cz, která se snaží zvýšit povědomí o kritické situaci ve zvířecích útulcích.

2015-11-25_133824

Nejste ještě v Uberu registrovaní?

Pokud ještě nemáte Uber, zaregistrujte se s kódem KOTATKA a objednejte si koťátko. Uber zaplatí v tomto případě 300 Kč za vás. Poté za vámi na dvacet minut dorazí koťátko k pomuchlání i se zástupcem z útulku. A co je na tom nejlepší, když se vám koťátko zalíbí, po dohodě s útulkem si jej můžete nechat..

Zdroj/foto: uber

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru