Uber dnes přiveze do Prahy koťátka

Dnes, 25. listopadu je možné nechat si od Uberu dovést koťátko na pomazlení. Tato akce platí od 11 do 19 hodin, tak si pospěšte:-).

Přepravní společnost Uber se spojila s útulky Kočičí domov Sluníčko a Tlapky Mochov za účelem finanční pomoci těmto zařízením pro opuštěná zvířata. Za 20 minut kočičí roztomilosti zaplatíte 300 Kč, kterým pomůžete tyto dva útulky podpořit. Celá vybraná částka poputuje do těchto dvou útulků. Záštitu nad touto akcí poskytla platforma Nekupuj-adoptuj.cz, která se snaží zvýšit povědomí o kritické situaci ve zvířecích útulcích.

2015-11-25_133824

Nejste ještě v Uberu registrovaní?

Pokud ještě nemáte Uber, zaregistrujte se s kódem KOTATKA a objednejte si koťátko. Uber zaplatí v tomto případě 300 Kč za vás. Poté za vámi na dvacet minut dorazí koťátko k pomuchlání i se zástupcem z útulku. A co je na tom nejlepší, když se vám koťátko zalíbí, po dohodě s útulkem si jej můžete nechat..

Zdroj/foto: uber

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru