Dnes vyšlo 15 článků

Uber chce na Mobile World Congress představit svou novou službu UberEATS. Máme se na co těšit!

Všechny velké internetové magazíny (včetně nás) předpověděli startupu Uber obrovský růst a potenciál. To se také děje, oblíbený projekt, který funguje i u nás rozšiřuje své zájmy. V Barceloně startuje službu UberEATS, která umožní lidem objednat jídlo z jejich lokálních oblíbených restaurací. Uber je následně doručí do deseti minut.

UberEATS – nový projekt Uberu, který vám do deseti minut doveze vaše oblíbené jídlo. Jak fantastické! Projekt již delší dobu běží v Americe, v New Yorku pod názvem UberRUSH, v Los Angeles pod UberFRESH. UberEATS by tím pádem měla být služna určená pro evropské zákazníky.

delivery-2-e14242657035242

Jak to funguje?

Uber uzavřel spolupráci s průvodcem barcelonských restaurací a barů, s Plateselector.com, který projektu pomáhá s výběrem těch nejlepších restaurací pro spolupráci. Uživatelé Uberu následně jen otevřou aplikaci, vyberou jídlo z některé barcelonské restaurace a do deseti minut si na něm mohou pochutnat.

UberEATS_01

Proč zrovna Barcelona?

Proč Uber začíná zrovna v Barceloně? Souvisí to s blížícím se Mobile World Congressem, který je naplánován na 2. března. Jedná se o celosvětově největší mobilní konferenci, která přitáhne do města více než 30tisíc účastníků, kteří alespoň budou mít šanci UberEATS vyzkoušet.

Zdroj: blog.uber

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru