Uber bude ve čtvrtek rozvážet štěňátka po Praze

Ve čtvrtek 10. března si přijdou na své milovníci pejsků, neboť Uber bude po hlavní metropoli rozvážet štěňátka z útulku Home4Pets. Společnost umožňující objednávání jízdy už v listopadu zorganizovala podobnou akci, nicméně s koťátky. A během čtvrtečního odpoledne se můžete pomazlit s některým štěňátkem z pražského útulku, případně si nějakého psího sirotka adoptovat. S čtyřnohým přítelem se můžete 15 minut procházet či mazlit.

 „Za tuto terapii chlupatých tlapek, která vás zaručeně zbaví stresu a způsobí nefalšovanou radost, zaplatíte pouze 300 Kč,“ dodává k ceně marketingová manažerka společnosti Uber Praha Barbora Polachová.

Celá částka náleží útulku. Akce má snížit provozní a veterinární náklady. A možná najde nový domov některým štěňátkům. Pakliže chcete podpořit dobrou věc, neměly by vám uniknout následující informace.

5625103494_2a16e466a4_b

Uber bude ve čtvrtek 10. března rozvážet štěňátka po Praze.

Štěňátka budou dostupná ve čtvrtek 10. března 2016 v odpoledních hodinách od 12:00 do 18:00 hodin. Za patnáct minut s chlupáčem zaplatíte 300 Kč, která poputují na konto útulku. A pokud ještě nemáte aplikaci Uber, stačí se zaregistrovat s kódem UBERSTENE. Společnost zaplatí částku 300 Kč za vás. Štěňátko vám přivede dobrovolník z útulku, který vám zodpoví případné dotazy. Možná vám štěňátko přiroste během patnácti minut k srdci natolik, že se dohodnete rovnou na adopci. V rámci této akce můžete darovat více peněz. Stačí informovat řidiče a můžete společně zadat částku do aplikace. Štěňátka budou doprovázet vyškolení odborníci, kteří se postarají o pohodlí a bezpečnost cesty.

„Poptávka u takových akcí je velká, a proto prosíme všechny o velkou trpělivost. Část pejsků bude na cestách a další dle situace vždy odpočívat v centrále Uber Praha vybavené hračkami, granulemi a dohledem od zástupců útulku Home4Pets,“ dodává závěrem Barbora Polachová.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru