Uber bude konkurovat i kurýrům. Doručí vaši zásilku do několika minut

Uber nedávno naštval taxikáře. V rámci služby UberPOP totiž zákazníci mohou využívat svezení za velmi nízké ceny. Nyní, když si objednáme balíček, může nám ho přivézt už i kurýr od Uberu. Balíčky tedy dudou rozváženy za mnohem nižší cenu a kurýrním společnostem vznikne pořádná konkurence. Nyní už služba UberRush funguje v New Yourku, San Franciscu a Chicagu.

Slovo Uber slyší nerad snad každý taxikář. Uber totiž umožňuje taxislužbu za velmi nízké, bezkonkurenční ceny. A nyní, když si budete chtít objednat balíček, může vám ho už dovézt kurýr od Uberu, a to za mnohem nižší cenu.

uberrush_delivery_partner

Uber bude doručovat i zásilky

Služba UberRush už nyní funguje v New Yorku, San Franciscu a Chicagu

Služba UberRush

UberRush nabízí službu rozvozu balíčků. Již nebude nutné na dovoz vaší zásilky čekat několik dní. Uber vám ji bude schopen dovézt během několika minut, a to automobilem, na kole, nebo dokonce pěšky.

ode_a_la_rose-68

Uber doručí vaši zásilku během několika minut

Reportérka z magazínu Businessinsider dokonce otestovala tuto službu tak, že si zapomněla kabát na meetingu. Uber ji byl schopen doručit tento kabát za 20 minut a tato služba ji stála pouze 11 dolarů, tedy cca 260 Kč.

Aplikace Uber

Aplikace zůstává prakticky stejná jako předtím. Pomocí aplikace si zkrátka budete moci objednat dodávku čehokoliv, co budete v danou chvíli potřebovat. Své zásilky budete moci sledovat v reálném čase.

timbuk2-02 (1)

Aplikace zůstane prakticky stejná

Rozvážky pro firmy, konkurence pro kurýry i poštu

Máte restauraci nebo eshop? Zavolejte si na pomoc Uber. Rozvoz stojí pouhých 5-7 dolarů, ktedy cca 120 -120 Kč. Z této částky bude 75-80% patřit rozvozci, zbytek připadne společnosti. Rozvozcem se může stát každý, dokonce i cyklisté.

Doručovatelé budou speciálně proškoleni tak, aby doručení proběhlo co nejrychleji a zároveň bez jakýchkoliv problémů. Pokud se společnosti Uber podaří rozjet tuto službu, stane se velkým konkurentem nejen taxikářům (jak je tomu již nyní), ale i velkým kurýrním společnostem a poště.

Zdroj/foto: businessinsider uber

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru