Dnes vyšlo 15 článků

uArm Swift: Robotický personální asistent

uArm Swift je personální robotický asistent. Není to pouze robotická ruka. Umí kreslit, gravírovat, nebo vypalovat laserem. Tento malý osobní robot má i offline mód učení. Stačí ho zapojit a ukázat mu pohyb, který ho chcete naučit.

g4hbtwoatg0lrmn2nkth

I vy můžete mít svého osobního robota. uArm Swirt je robotický personální asistent, kterého sami jednoduše naučíte pracovat za vás. Ovládán může být dálkově pomocí aplikace uArm Play a softwaru u Arm Studio.

learningMode

Co robotický asistent umí?

Tohoto malého robota jednoduše naučíte kreslit, gravírovat nebo vypalovat obrazce laserem.

laser

Naučíte ho i šachy

fan

gobang

uArm Swift je také vybaven kamerou, která podporuje detekci obličeje a barev. Kombinací uArm Swift kamery a uArm Swift je možné dokončit i složitější úkoly. Tento robot ale neumí jen kreslit a gravírovat. Zahraje si s vámi třeba i šachy nebo vám podá oblíbený nápoj.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru