U Fortuny si můžete vsadit na to, co udělá Kajínek po propuštění

Jiří Kajínek byl 23. května 2017 propuštěn z vězení. Myslet si o tom můžete, co chcete, teď už to nikdo nezmění. Internetem se ale šíří spousta vtípků a nejdále to dotáhla asi Fortuna. Umožňuje totiž vsadit si na to, co Jiří Kajínek „spáchá“ v životě teď. A kurzy na některé možnosti jsou dost vysoké.

Jiří Kajínek opustil věznici v Rýnovicích dne 23. 5. 2017 v 13:41 hodin. Před branami na něj čekaly desítky novinářů a fanoušků, což ostatně dobře znázorňuje obrázek z facebookové stránky TMBK.

kajinek1

Vtípky kolují i na jeho zelené adidasové tílko, v němž si vyšel z věznice. Mnohem zajímavější je ovšem počin sázkové kanceláře Fortuna. Můžete si vsadit na to, co Kajínek v následujících letech dokáže.

Bude ministrem spravedlnosti ČR, nebo účastníkem reality show Robinsonův ostrov 2?

kajinek2

Nutno podotknout, že všechny výše uvedené věci jsou v podstatě pozitivní. Některé jsou méně reálné, jiné více. Ostatně podle toho jsou i ohodnoceny kurzem. Troufáme si říct, že až si někdo tohoto seznamu všimne, možná se i postará o to, aby byl některý z bodů splněn. Určité body totiž nejsou až tak nereálné.

Vsadit si můžete tady:
https://bit.ly/kajinek-web
https://bit.ly/kajinek-mobil (mobilní verze)

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru