Tyto zpěváčky se snaží zpívat při orgasmu. Výsledek? Podívejte se sami!

Jak snadno a rychle zviditelnit dívčí skupinu? Jistě vás napadne mnoho možností. A všechny nápady budou mít jedno společné – budou se týkat sexu. A s ním souvisí i toto nové virální hudební video,  kde se zpěvačky snaží zpívat při orgasmu.

Nizozemské skupině ADAM se skutečně podařilo zviditelnit. 3 z 5 zpěvaček se totiž rozhodli natočit zajímavý videoklip. Při zpívání jim přeskakuje hlas a mají problémy s dýcháním, ke konci už se dokonce ani nevěnuji zpěvu.

Jakým způsobem jsou tyto slečny uspokojovány? To není jasné. Pravděpodobně se ale jedná o vibrátory. Slyšeli jsme spekulace, že ty drží v ruce zbývající 2 členky této skupiny, ale to bohužel nelze potvrdit.

Důsledky videa

Video je samozřejmě tak, že slečny vidíme jenom od pasu nahoru. Co se děje tam „dole“ nevidíme. Ale to většině lidem asi nevadí. Video totiž za pár dní získalo téměř 6 miliónů zhlédnutí.

A asi namítnete, že to skupině pomůže jenom jednorázově. To ale není pravda. Tím si totiž skutečně získali nové fanoušky. Na Facebooku jejich stránko lajklo za posledních pár dní 10 tisíc lidí.

Že to je málo? Před tímto videem měla pouze jeden tisíc fanoušků. Počet fanoušků tedy vzrostl o 1 000%! A co vy? Stanete se fanoušky této skupiny? Ještě vám ukážeme jedno video této skupiny, kde můžete vidět i další členky skupiny. :)

 

Parodie

Každé úspěšnější video má svoji parodie. A stejně tak je tomu i tady. Zatím asi tou nejvtipnější parodii je tato – jak by to vypadalo, kdyby se jednalo o mužskou skupinu?

Komentáře

Nahoru