Tyto kočky doopravdy “milují vodu”

Zásadní pravidlo u koček je, že ukrutně nesnášejí vodu a koupání. Avšak občas to je nutné… Některé kočky si však na vodu časem zvyknout a mají ji rádi. My pro vás máme několik koček, jak se tváří po krásné a očišťující koupeli. 

Asi každý kdo má kočku ví o svém miláčkovi dvě zásadní věci – má ráda myši a nesnáší vodu. Ne, že by kočky byly nějaké nečistotné, ale je to z důvodů, že nemohou regulovat svou teplotu v chladnějším prostředí.

Avšak některé kočičky jsou schopny si na vodu zvyknout, je to většinou, když koupete často koťátka, která si na to zvyknout. A později vodu milují. Naopak u koček, co se většinu času pohybují venku je koupel někdy prostě nutná. U domácích to až tak moc žhavé není.

Koupání může být nebezpečné

U koček však při koupání musíme dát na jednu věc pozor – aby se jí nedostala voda přímo do ucha, neboť to by mohlo vést k infekcím nebo popř. jiným problémům.

Následující fotky jsou doopravdy povedené – a hlavně zábavné. Ale jedno ponaučení by se našlo: „nekoupejte kočku, pokud to skutečně nepotřebuje!“

funny-wet-cats-1 funny-wet-cats-2 funny-wet-cats-3 funny-wet-cats-4 funny-wet-cats-7 funny-wet-cats-8 funny-wet-cats-19funny-wet-cats-23

Zdroj, creativelife.cz

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru