Tým reklamní agentury RobertNemec.com doplnil Radek Vaniš

Brněnská reklamní agentura RobertNemec.com přivítala ve svém týmu novou posilu. Radek Vaniš nastoupil na pozici Business Development Managera, přičemž se bude starat o významné klienty agentury a pomáhat jim s business a marketingovou strategií.

„Jsem rád, že získáváme do týmu podnikatele, který má osobní dlouholetou zkušenost s podnikáním a ví, co to znamená myslet jako podnikatel,“ říká Robert Němec, CEO agentury.

radek vaniš

Radek Vaniš

V minulosti pracoval na pozici Managing Directora v konzultační a mentoringové společnosti Enterprise Builders. Také pracoval jako Key account manager v agentuře Sun Marketing a vvěnoval se náboru, vzdělávání a vedení nových accountů.

Dříve seděl také na křesle marketingového ředitele v ANO spořitelním družstvu. Z pozice strategického partnera pracoval na rozvoji portálu Banky.cz pro investiční skupinu Top-in. Radka Vaniše můžete znát také jako zakladatele agentury Český Marketér či neziskové organizace Business Heroes zaměřené na podporu podnikatelů a lidí se zájmem o podnikání.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru