Dnes vyšlo 1 článků

Tým DVTV rozšíří Daniela Písařovičová z ČT

Tým DVTV rozšíří Daniela Písařovičová z ČT

DVTV internetová televize je známá především díky svým přímým a nekonvenčním rozhovorům. Při dialozích si nebere servítky a moderátor se neostýchá zeptat na cokoliv. DVTV je ve společnosti stále populárnější a do řad jejich moderátorů přibývají další zvučná jména. Nyní tým přivítá Danielu Písařovicovou z České televize. 

DVTV je zpravodajský a žurnalistický projekt, kterému vdechla život dvojice moderátorů – Martin Veselovský a Daniela Drtinová. Stalo se tak v roce 2014. Editory internetové televize jsou Jan Rozkošný a Jan Ouředník. Martin Veselovský a Daniela Drtinová v minulosti pracovali v České televizi. Stejně jako Daniela Písařovičová, která českou televizi opouští a přidá se ke svým bývalým kolegům v DVTV.Daniela v České televizi působila šestnáct let. Většinu kariéry v ČT věnovala ekonomicky zaměřeným pořadům. Až v posledních 7 letech moderovala hlavní zpravodajskou relaci Události.

V DVTV rozšíří tým, kde je také od roku 2017 Emma Smetana. Minulý rok se k DVTV přidal Michael Rozsypal, který odešel z Českého rozhlasu.

DVTV má svůj web, který je financován ze sbírky na Hithit.cz. Najdete ho na adrese DVTV.cz. Web nabízí možnost přehrávání videí bez reklam. Nabízí funkci DVTV Extra, která je placená. Výhodou jsou videa bez reklam, podcasty navíc a otitulkování jednotlivých rozhovorů.

 

Zdroj, foto: dvtv.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru