Týdenní Humble Bundle: Hry od Paradoxu za 1/30 původní ceny

Týdenní Humble Bundle: Hry od Paradoxu za 1/30 původní ceny

Kromě tradičních Humble Bundle, co vychází co 14 dní, se objevují i každotýdenní Weekly Humble Bundle. Každý týden se tedyobjeví nový balíček s atraktivními hrami, které jsou vám nabídnuty za cenu, kterou si sami určíte (minimálně však 1 dolar, tedy asi 20kč). Abyste však byli motivováni zaplatit více, existuje hranice průměrné částky. Pokud tuto hranici překonáte, dostanete navíc ještě pár her a bonusů. Za 4 hodiny se prodalo více než 50 tisíc balíčků!

Tento týden se Weekly Humble Bundle zaměřuje na hry od Paradox Interactive. V základní verzi jsou k mání Europa Universalis III, War of the Roses: Kingmaker, Warlock: Master of the Arcane, Leviathan: Warships, Dungeonland a The Showdown Effect. Pokud překonáte průměr (v době psaní článku 6 dolarů), tak k tomu navíc dostanete Crusader Kings II a Magicka.

humble_weekly

Kdyby jste tyto hry kupovali samostatně, tak by vás stáli více než 3500 korun. Dá se tedy říci, že těchto 8 her je ve slevě o 96%.

Samozřejmostí je, že si můžete vybrat, komu vaše peníze poputují. Jestli skončí u herních vývojářů, u provozovatelů nebo skončí u charity.

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru