Týden sociálních dat vám pomůže pochopit smysl sociální revoluce

Týden sociálních dat vám pomůže pochopit smysl sociální revoluce

Sociální údaje a data se rychle stávají cennými informacemi pro jednotlivce i podniky. Týden sociálních dat je globální série událostí, které se budou konat v září, aby upozornily na tuto revoluci.

Představitelé průmyslu, odborníci, vlivní lidé, firmy a značky a jiné subjekty se zúčastní diskuzí a poradenských sezení po celém světě.

Sociální doba transformuje i fungování firem. Přijďte se dozvědět jak.
Týden sociálních dat je globální summit, který má upozornit na revoluci dějící se v sociálních datech tím, že spojí významné průmyslové hráče, experty, vlivné značky a agentury. Poslechněte si pohledy na sociální budoucnost a praktické rady o tom, co dělat, abyste byli v oblasti sociálních dat ve výhodě.

Dvě důležité akce se budou konat 16. a 20. září v San Franciscu a New Yorku. Jiných událostí se však budete moci zúčastnit i všude jinde po celém světě. Přestože zatím není přesný program známý, s Českem však pochopitelně nepočítejte…

socialDataWeek

Odborníci na marketing, IT odborníci a zaměstnanci sociálních sítí, manažeři vlivných značek a agentur, média, bloggeři a analytici zabývající se sociální oblastí budou mít v týdnu sociálních dat své místo. Někteří z nich budou vést i přednášky, a tak se můžeme dočkat spousty praktických rad, jak se chovat v dnešní sociální době tak, abychom po sobě nenechávali moc velkou stopu v podobě citlivých dat.

Týden sociálních dat je organizován společností DataShift, která se stará o to, aby si lidé byli vědomi skutečnosti, jaké množství osobních informací každý den na sociálních sítích zveřejňují. Mediálním partnerem je The Next web.

Kromě oficiálního webu Social Data Week můžete tuto událost sledovat i na Twitteru @socialdataweek nebo pod hashtagem #sdwk13.

Komentáře

Nahoru