Dnes vyšlo 1 článků

Twitter: Ztratil se mi pes, kde ho najdu?

Twitter: Ztratil se mi pes, kde ho najdu?

Na Twitteru je spousta účtů, které vám zajistí úsměv na tváři. Někdy publikují vtipné tweety třeba vaši známí, kteří nemají tolik sledujících. Existují ale účty, které nic jiného než příspěvky nutící vás chytat se za břicho nezveřejňují. Ti mají sledujících tisíce. A není se čemu divit.

Mezi takové účty patří i účet @KelsyHilson. Kelsy je mladá slečna, která je poněkud plnoštíhlejší. Rozhodně se ale za své tělo nestydí. Naopak si z něj dokáže udělat legraci.

Kde jen může být?

Po sociálních sítích se teď šíří především příspěvek o tom, že se jí ztratil pes. Psík se prý jmenuje Ralph a tohle je jeho poslední obrázek, který má. Pokud ho uvidíte, máte se ozvat. Tušíte, kde se mohl ztratit?

Spousta zábavy na jejím účtu

Když projdete její Twitter @KelsyHilson, najdete příspěvky o tom, jaká byla skvělá přespávačka s bratrem, jak se bojí chodit do obchodu, protože si každý myslí, že je Taylor Swift, jak ji máte oslovovat „Tarzane“, protože skáče od penisu k penisu. No rozhodně se pobavíte.

Tady Kelsey píše, že si schovává tampon své babičky, aby na ni nezapomněla. A že jí chybí.

Kelsey si tento svůj účet založila v květnu a má přes 4 tisíce sledujících. Přidáte se k nim?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru