Twitter vám umožní přijímat zprávy všech sledujících

Twitter vám umožní přijímat zprávy všech sledujících

Twitter doteď umožňoval posílání zpráv pouze mezi lidmi, kteří se navzájem sledovali. Nyní bude možné přijímat zprávy od každého sledujícího. Ale jen pokud to daný profil dovolí.

Přitom bude velmi jednoduché si to nastavit. Stačí jednoduše zatrhnout tuto položku v nastavení Twitter účtu.

Twitter - sociální síť

Nastavit tuto novou možnost je skutečně jednoduché

Není to sice velká změna, ale přesto má velký význam. V nedávné studii vyšlo najevo, že celých 20% uživatelů ventiluje svoje reakce na televizní diskuze na internetu.

Twitter uzavřel tento rok několik partnerství s televizními stanicemi. Tímto krokem budou moci diskutéři sdělovat svoje názory přímo do zpráv dané televizní stanice či pořadu.

Rovněž to umožní firmám zavést zákaznickou podporu přes Twitter. Nyní totiž lze firmu na Twitteru kontaktovat pouze veřejně pomocí tweetu, což se často moc nehodí. Nyní to půjde jednoduše přes soukromou zprávu.

A na závěr jedno malé upozornění. Twitter tuto službu spouští postupně, takže nezoufejte, pokud vám toto stále nefunguje. Určitě se dostane i na vás.

zdroj: theverge.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru