Twitter, útočiště Halloweenu

Twitter, útočiště Halloweenu

Halloween vrcholí všude, kam se člověk podívá. Už nyní (v předstihu) se na Twitteru nachází miliardy Tweetů s halloweenskou tématikou. Jedná se hlavně o povedené fotky kostýmů, serepetiček a především dýní.

Denně na Twitteru přibývají stovky Tweetů s jedinou aktuální tématikou, s Halloweenem. Uživatelé publikují denně velké množství fotek, kde se již dopředu chlubí svými výrobky v podobě dýní a kostýmů, které navlékají buďto na sebe a nebo na své mazlíčky. Ano, jedná se spíše o příspěvky z Ameriky, ale proč nesdílet společnou radost, když u nás budou touto dobou dušičky.

Coca-Cola využila situace

Twitter a Facebook většinou bývají první zdroje, kde všechno naleznete. U Twitteru vám na téma „Halloween“ vyjede milion výsledků, ale mezi těmi prvními je přímo fotografie od společnosti Coca-Cola. Figurky v kostýmech vás mají (zřejmě) nabudit k pití koly a oslavování svátku zesnulých.

 

 Kostýmy někdy hraničí se šílenstvím

Lidská fantazie je nevyzpytatelná a to co většinou vymyslí, je nad úrovní šílenství.

 

 

Nebo střihruký Edward a Joker

 

 

 

 

 

 

Oběti nejsou jen lidi

Jak už jsem říkal, lidé dbají, aby se i jejich mazlíčci aktivně účastnili Halloweenu a proto je různě strojí nebo barví.

Photos from the 2013 NYC Halloween Dog Parade will brighten your day https://t.co/6Cg24yGuA7 https://t.co/zxP6oa84xT

 

Dýně je náš kamarád?!

Dýně nás mají chránit před vším zlým, proto je různě vydlabáváme, vykrajujeme a vyřezáváme do různých tvarů. Ale co když se díla ujme profesionál?

 

 

 

 

Dobrou chuť!

A posledním odvětvím, kterého se svátek Halloween dotýká, je jídlo. Odpudivá a podivně vypadající jídla za pár dní začnou servírovat restaurace v Americe.

 zdroj: Twitter.com / foto: sxc.hu

Štítky: , ,

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru