Twitter spouští funkci dotování oblíbených tvůrců prostřednictvím bitcoinů

Twitter spouští funkci dotování oblíbených tvůrců prostřednictvím bitcoinů

Twitter umožní uživatelům dotovat své oblíbené tvůrce obsahu bitcoiny. Zároveň spustí fond, který bued poskytovat finanční prostředky uživatelům, kteří se pravidelně účastní a moderují diskuse ve funkci Spaces, což je chatovací prostor, kde mezi sebou uživatelé hovoří.

Společnost se sídlem v San Francisku dodala, že bude testovat nové způsoby, jak pomoci uživatelům zajistit bezpečnější prostředí na Twitteru. Oznámení o produktech jsou součástí snahy Twitteru konkurovat konkurenčním platformám, jako jsou Facebook a YouTube. Uživatelé Twitteru na celém světě ze zařízení iOS nyní mohou odesílat a přijímat digitální platby, což bylo dříve omezeno na malou skupinu testerů.

„Věříme, že můžeme i nadále motivovat tvůrce, které lidé chtějí vidět a zajímá je jejich tvorba,“ řekla Esther Crawfordová, vedoucí produktu pro monetizaci tvůrců na Twitteru. Twitter uvedl, že plánuje podpořit autentizaci pro NFT nebo tokeny, což jsou digitální aktiva, jako jsou obrázky nebo videa, která existují na blockchainu. Tato funkce umožní lidem sledovat a předvést své vlastnictví NFT na Twitteru, uvedla společnost.

Twitter ve snaze rozšířit Spaces spustí fond pro tvůrce, který poskytne finanční, technickou a marketingovou podporu uživatelům, kteří ve Spaces pořádají opakované zvukové chaty. Taková podpora umožní více hostitelům Spaces organizovat lepší konverzace a potenciálně získat nabídky sponzorství značky.

Twitter dodal, že zkoumá, jak umožnit uživatelům odfiltrovat některá slova, která nechtějí vidět v odpovědích na jejich tweety.

Zdroj, foto: reuters.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru