Twitter řeší oloupaný a znovu zabalený pomeranč

Svět je plný přihlouplých podnikatelských nápadů. Jeden z těch, co vypadají fakt divně, se týká pomerančů. Firma se rozhodla, že oloupe pomeranč a pak ho zase zabalí do plastové krabičky. Jedna zákaznice se do nich kvůli tomu na Twitteru pořádně obula.

Londýňanka Nathalie Gordon ve středu 3. března tweetovala fotku produktu společnosti Whole Foods. Přidala komentář, který vysvětluje, že je přece blbost plýtvat plastem na krabičky na pomeranče, když už je příroda obalila kůrou.

oranges

O tyhle pomeranče jde. Mimochodem všimli jste si, že je pod nimi nápis „mandarin“? Na Twitteru se však mluví o pomerančích.

Společnost na to reagovala tím, že je to jejich chyba. Prý produkt odstraní z regálů a budou nechávat pomeranče v „přirozeném balení“.

wholefoods

Jenže v reakci na to se ozvala druhá vlna uživatelů. Ti tvrdí, že oloupané pomeranče jsou dobré pro lidi, co trpí artritidou nebo revmatismem. Takoví si totiž pomeranč neoloupou, i kdyby chtěli.

wholefoods2

Jaký názor na to máte vy?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru