Twitter plánuje zavedení placených služeb

Twitter chce rozšířené prémiové rozhraní TweetDeck poskytnout firmám a pokročilým uživatelům. Sociální síť by chtěla touto cestou zpoplatnit užívání běžného twitterového účtu, a tím si zajistit i jiný zdroj příjmů, protože v posledních měsících došlo k výraznému poklesu uživatelů. Stále více uživatelů totiž preferuje spíše Snapchat.

„Pravidelně děláme uživatelský výzkum, abychom získali zpětnou vazbu od našich uživatelů. To nám pomáhá vylepšit nový TweetDeck, zaměřený na profesionály,“ stojí v prohlášení.

social-media-1795578_1280

Zdroj: Pixabay

Společnost poslala vybraným uživatelům e-mail, ve kterém uvádí, jak by měl tento nástroj fungovat.

„Sada nástrojů prémiové verze umožňuje snazší prohlížení a tweetování. Navíc uživatelům signalizuje právě to, co by je mohlo zajímat. Upozorňuje i na trendy. A tohle všechno je zakomponované v jediné palubní desce,“ je uvedeno v e-mailu. „Bude to navrženo tak, aby to bylo snazší než kdykoliv předtím. Je třeba držet krok s různými zájmy, rozšířit základnu uživatelů a k tomu mít možnost vidět velký obsah a informace v reálném čase.“

Prémiová verze rozhraní má konkurovat společnostem SocialFlow a HootSuite, které poskytují rozšířené možnosti využití Twitteru už několik let.

Zdroj: Seznam Zprávy

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru