Dnes vyšlo 15 článků

Twitter: Nyní můžete označit až 10 lidí na fotkách

Twitter: Nyní můžete označit až 10 lidí na fotkách

Twitter už kdysi psal, že se chce mnohem více zaměřit na fotografie. A nyní dokazuje, že to myslí vážně – provedl 2 nové změny, které sdílení fotek podpoří. Tou první je možnost označit své přátelé a tou druhou je možnost sdílení až 4 fotek najednou.

Označování na fotkách

Označování lidí na fotkách v konverzacích se nebude počítat do počtu znaků v tweetu. Můžete označit až 10 lidí a přitom stále mít svých 140 znaků na váš tweet. Pokud budete na nějaké fotce označeni, tak vás na to Twitter samozřejmě upozorní.

Vy samozřejmě budete mít možnost toto označení zrušit. A koho lze označit? Zatím to je tak, že ve výchozím nastavení každý může označit každého. V nastavení si to ale může každý upravit tak, jak se mu líbí.

Až čtyři fotky v jednom tweetu

Fotky které přidáte do tweetu se zobrazí pomocí koláže. Pokud někdo na některou z nich klikne, tak se mu ukáže celá fotografie. Bohužel zatím nelze přímo nastavit pořadí fotek.

Narozdíl od předchozí novinky je tato možnost nahrávání více fotek najednou dostupná pouze pro iPhone, ale již brzy bude tato služba dostupná jak na verzi na Android, tak i v obyčejné verzi na twitter.com.

Nicméně vidět tyto koláže lze ze všech systému. A jak to vlastně vypadá?


zdroj: blog.twitter.com, mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru