Twitter má nového produktového manažera. Snaží se znovu nastartovat svůj business!

CEO společnosti Twitter nedávno oznámil, že pro firmu nyní jako nový produktový manažer pracuje Bruce Falck, dříve generální ředitel společnosti Turn. Twitter musí neustále čelit velké konkurenci a neustálé získávání nových uživatelů i budování atraktivních produktů pro inzerenty jsou dnes zcela klíčové.

twitter-logo-1788039_640

Reklamní činnost Twitteru se v posledních letech spíše zastavovala. Nyní se firma snaží najít způsob, jak svůj růst znovu nastartovat business a získat nové uživatele i inzerenty. Právě proto nyní společnost přijala novéh produktového manažera Bruce Falcka, který předtím pracoval ve společnosti Turn. Úkolem Twitteru je vhodně doplnit produkty, které nabízí společnosti Google a Facebook a maximálně zpeněžit velké množství získaných dat.

zdroj/foto: htechcrunch.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru