Dnes vyšlo 15 článků

Twitter koupil blogovací službu Posterous

Twitter koupil blogovací službu Posterous

Mikroblogovací sociální síť Twitter získal blogovací službu Posterous. Akvizice této služby má přinést především inovace v oblasti webového a mobilního sdílení obsahu.

Twitter uvedl, že služba Posterous bude fungovat v současné podobě i nadále. Změny, které Twitter plánuje, budou uživatelům blogovací služby Posterous oznámené v dostatečném předstihu, aby si mohli svůj obsah přesunout jinam. Více neoficiálních zdrojů však tvrdí, že službu Posterous jeho nový vlastník výrazně změní, nebo úplně zruší.

Nasvědčují tomu i FAQ (často kladené otázky) týkající se akvizice. Bližší informace se uživatelé mají dozvědět prostřednictvím emailu v následujících týdnech.

Blogovací služba Posterous vznikla v roce 2008. Její doménou je především jednoduchost samotného publikování, například i prostřednictvím smartphonů a emailů. Službu Posterous využívá v současnosti 15 milionů uživatelů.

Zdroj: JimsMarketingBlog.com

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru