Twitter hledá bugy. Pomozte mu taky a vydělejte si pár tisíc

Twitter hledá bugy. Pomozte mu taky a vydělejte si pár tisíc

Jako každá sociální síť, tak i Twitter se potřebuje rozvíjet, aby přilákal větší množství uživatelů. Potřebuje proto čas od času udělat jisté upgrady, které se však mohou i vymstít. Během jednoho dne tato sociální síť vydala několik nových prvků, avšak mají spoustu much. Proto Twitter vydal upozornění, že pokud někdo najde nějaké bugy, zaplatí mu.

Z našeho maličkého ptáčka se stává dospělý pták schopen letu. Twitter se začíná pomalu a jistě dostávat na stejnou úroveň jako Facebook. Proč? Furt něco testuje. Když si to tak vezmeme, tak Twitter se každým dnem mění nebo se testují připravované funkce. Twitter však nyní vypustil do světa rovnou čtyři celkem podstatné novinky.

  • Twitter především oprášil staré (sant-serif) fonty, tím by se měl údajně web zrychlit a měl by být celkově pohodlnějším.
  • Nově vydesignované tlačítko „Tweet to“ na profilu
  • Volitelné barvy profilu
  • Viditelnější tlačítko pro posílán zpráv

A tímhle Twitter ještě rozhodně nekončí. Před několika dny se konala konference Twitteru v New Yorku, kde finanční ředitel Twitteru Anthony Noto uvedl, že se mimojiné chystá také skupinový chat. Dále také zmínil, že se bude vylepšovat vyhledávání.

Avšak změny Twitteru jsou poměrně rychlé a leckdy je ani sami neotestují. Zkouší se to vlastně rovnou v praxi. A dokonce si i můžete díky tomu vydělat. Jak? Když objevíte nějakou chybu, oznamte to Twitteru a on vám za to zaplatí. Jen dodám, že Twitter není jedinou společností, která takto tesuje své změny. Dá se říci, že to dělají takřka všichni (Google, Microsoft, Yahoo, Facebook, Instagram…).

Kolik si můžete vydělat?

A kolik vám tedy Twitter zaplatí? Díky novému programu HackerOne vám dá za každý nedostatek minimálně 140 dolarů. Twitter uvádí, že cenu bude určovat velikost nalezené chyby.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru