Dnes vyšlo 15 článků

Twitter začal experimentovat s novou funkcí! Co dokáže a kdo ji může vyzkoušet?

Jak už jste si tento týden mohli všimnout, Twitter začal experimentovat s novou funkcí. Funkce umožňuje uživatelům hlasovat pro své followers. Zatím se to však týká jen vybraných účtů… 

A pokud jste si této funkce ještě nevšimli, nezoufejte. Funkce nejspíš není dostupná na vašem účtu, protože Twitter tuto funkci umožnil pouze pro vybrané uživatele. Jedná se především o vybrané zaměstnance nebo tzv. ověřené účty, které Twitter považuje za velmi důležité a chce, aby tuto funkci vyzkoušeli.

Twitter testuje novou funkci, budeme hlasovat?

Twitter testuje novou funkci, budeme hlasovat?

Zkoumejte své followers

Průzkumy veřejného mínění jsou nativní funkce – to znamená, že průzkumy veřejného mínění jsou vloženy přímo do tweetu. Tato funkce je dostupná na Twitteru na mobilních telefonech a počítačích. Třetí strany, jako je například aplikace TweetDeck tuto funkci mít k dispozici nebudou.

Screen-Shot-2015-09-25-at-4.23.47-PM

Hlasování na Twitteru – to vypadá cool!

Možnost hlasování se objeví vedle médií a tlačítek pod textové pole, které se běžně používá pro napsání tweetu. Na výběr budete mít ze dvou možností a hlasovat můžete po dobu 24 hodin. Zatím ale není zcela jasné, zda tato funkce bude dostupná úplně pro všechny.

Screenshot_1

Zdroj: Mashable

Komentáře

Nahoru