Dnes vyšlo 1 článků

Twitter Amplify: Reklama a živé vysílání přímo ve feedu

Twitter Amplify: Reklama a živé vysílání přímo ve feedu

Asi jste zaznamenali milostnou aférku mezi Twitterem a americkými televizními stanicemi, ostatně, psali jsme o ní i na našem webu. Ostatně, jak by k tomu nemohlo dojít? Twitter je jedno z nejrychlejších a nejaktuálnějších sociálních médií. Lidé sledují televizi a tweetují o tom, když se stanou svědky něčeho na ulici, tweetují o tom… Spojení Twitteru a televize tedy bylo jen otázkou času.

Twitter byl nyní velmi zaměstnaný a vypouštěl jeden nový prvek za druhým – nejprve to byl nový systém verifikace pro zvýšení zabezpečení vašeho účtu, a nyní je to Twitter Amplify.

Co díky němu budou moci média a inzerenti podnikat?

V první řadě mohou tweetovat reklamní spoty a krátké video obsahy. Nezdá se to jako moc, ale nepochybně to má potenciál vyrůst v něco obrovského. Jak je to možné? Jedná se o spojení videa a aktuálně probíhající konverzace. Navíc konverzace putuje velkou rychlostí – a video také.

Uživatelé si budou muset zvyknout na reklamu na Twitteru a na to, že už se nebude jednat o tak „čisté“ sociální médium. Spojení Twitteru a televize pro ně bude mít ale i jednu výhodu – totiž právě ta krátká videa, která nyní mohou obsahovat třeba klíčové momenty sportovních utkání. Přečtete si na Twitteru o krásném a rozhodujícím gólu a můžete si ho také hned prohlédnout – tamtéž.

V současné době Twitter testuje Amplify pomocí dvou partnerů, Turner Broadcasting a Disney’s ESPN. Jaká bude buoucnost Twitteru? Posun od zpráviček o 140 znacích k HD videu určitě něco znamená… Jak to celé vnímáte vy?

Zdroj: https://wearesocialmedia.gr/twitter-amplify-bringing-live-tv-adverts-to-the-feed/

Zdroj obrázku: https://wearesocialmedia.gr/twitter-amplify-bringing-live-tv-adverts-to-the-feed/

Komentáře

Nahoru