Twisto pro své uživatelé chystá novinku, jsou jí platební karty

Twisto pro své uživatelé chystá novinku, jsou jí platební karty

Fintech startup Twisto je v provozu už čtvtrým rokem a stále se jí daří víc a víc. Aplikaci zabývající se finančními službami vytvořil již třicetiletý Michal Šmída. Téměř všechny služby jsou zdarma. Nyní aplikaci aktivně používá na 200 tisíc uživatelů, kterým je k dispozici až 300 eshopů.

V čem vám aplikace pomůže?

Díky používání aplikace si můžete objednat zboží z nabízených eshopů, tedy z eshopů, se kterými je uzavřená spolupráce. Můžete si zboží nechat poslat a vyzkoušet, pokud vám zboží nebude vyhovovat a zakoupíte ho přes Twisto, vyřídí za vás reklamaci. Zboží ani nemusíte předem platit, Twisto ho za vás zaplatí a vy můžete datum splatnosti odložit klidně na příští měsíc. Tato služba odložení termínu splatnosti je zpoplatněna 5ti korunovým poplatkem.
Další službou, kterou Twisto nabízí, je platba vašich účtů. Stačí, když vyfotíte fakturu a údaje potřebné k zaplacení. Vše vyřídíte přes aplikaci a nemusíte zadávat dlouhá hesla při přihlašování do internetového bankovnictví vaší banky.

twisto

Pokud vás doženou nečekané výdaje a budete mít Twisto, stačí když zaplatíte pouhých 10 % z celkové částky. Zbytek za vás Twisto zaplatí a vy rozdíl doplatíte až příští měsíc.
Aplikaci Twisto si můžete jednoduše stáhnout do vaše smartphonu a ulehčit si život v oblasti vašich financí. Celkové nastavení zabere pouhých 7 minut. Tuto informaci můžete nalézt na jejich webových stránkách. Založení účtu je zdarma, je nezávazné a můžete ho kdykoliv zrušit i bez udání důvodu.

Hlavními ambicemi Twisto je získávání nových uživatelů a současně i navazování spolupráce s více eshopy. Další výzvou je pro ně i expanze do zahraničí. Twisto má v plánech i svou vlastní platební kartu, která bude platit za vás bez použití vašich peněz a všechny platby se vám okamžitě v aplikaci zobrazí. Vy zaplatíte, až na to budete mít finance.

Twisto mění už navyklý způsob plateb a přináší vyhovující a snadnou alternativu

Zdroj, text, foto: twisto.cz 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru