Tvořivé odpoledne nejen pro vaše ratolesti

Pomozte svým dětem rozvíjet kreativitu. Máte doma malou princeznu, která se ráda zdobí všemožnými náušnicemi, prstýnky či přívěsky? Své výtvory si vaše holčička může nyní vyrobit sama, pouze s trochou vaší pomoci!

Rozšiřte svůj sortiment šperků a bytové dekorace!

FIMO hmotou si vyhrají děti i dospělí bez ohledu na věk. Stačí mít nápady. A pokud zrovna nemáte kreativní den, přenechte iniciativu svým dětem! Z fimo hmoty vyrobíte všechny možné šperky, přívěsky, ale i drobné postavičky a dekorace do bytu.

FIMO jednoduše zpracujete do požadovaného tvaru a pak si můžete dát pauzu a kochat se svým výtvorem. Hmotu FIMO není nutné péci v troubě, tudíž je výroba o mnoho snazší a méně časově náročná. Ideální tip, který nadchne vaše děti!

fimo

I tyto krásné panenky jsou z FIMO hmoty

Dětská klasika pro opakované použití

Kreativitu svých dětí podpoříte také modelínou. Děti ji milují a vám bude jen přecházet zrak, co všechno dokáže vaše dítko vymyslet. Vraťte se zpátky do dětských let a vymodelujte se svou ratolestí třeba celou zoologickou zahradu nebo si zahrajte na to, že pečete cukroví! Plastelína pro děti je zárukou zábavy na dlouhé hodiny.

Kromě kreativity obě hmoty rozvíjí také jemnou motoriku. Děti se naučí formovat svou tvořivost a vy se můžete těšit na jejich krásné výrobky!

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru